SEKTÖRLER

HAKKIMIZDA


✔ ASET Kurumsal Danışmanlık, ortaklarının engin bilgi ve tecrübesi ile müşteri odaklı yaklaşımı, genç ve dinamik çalışma ekibi ile firmalara kaliteli hizmet sunmaktadır. Bilgi paylaşımı ve bilgi sistemleri altyapısı ile doğru bilginin firmalara en hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır.

✔ Sosyal Güvenlik Kurumu’nda Başmüfettiş olarak görev yapmış ve 19 yıllık mesleki deneyimi olan ve bu alanda yayınlanmış çok sayıda kitap ve makalesi olan değerli üstadımız Bekir GEÇER şirket ortağıdır.


MİSYONUMUZ


✔ Vergi ve mali danışmanlık ile denetim sektöründe ulusal çözümler üreten ve mesleki mevzuata tam uyumlu, iş, kayıt ve raporlama süreçlerini gelişen yönetim teknikleri ile analiz edebilen bir anlayışla güvenilirliği, hizmet kalitesi, çözüme odaklı hizmet anlayışı ile tercih edilen, yerli pazarlarda aktif işletmelere hizmet veren bir takım olmaktır.VİZYONUMUZ


✔ Gelişen piyasalarda temel uzmanlık alanlarımız olan denetim, vergi, muhasebe ve raporlama ile danışmanlıkta müşterilerimize akılcı çözümler üretmek, yaptığımız her işte bir değer yaratmak vizyonumuzu belirleyen temel unsurlardır.

✔ Hizmet sunumunda hedefimiz saygın ve en kaliteli hizmette lider olmaktır.